Mahmutbey Cad. No:6A Bağcılar / İstanbul

Çalışma Saatleri

Her gün: 10:00 - 21:00

Bizi Arayın

0 (212) 651 00 61

Randevu Talebi

Talebinizi online oluşturun.

Bizi Arayın

0 (212) 651 00 61

Çalışma Saatleri

Her gün: 10:00 - 21:00

Randevu Talebi

Talebinizi online oluşturun.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Her zaman diş bakımınızın karar verme yönüne dahil olmanızı sağlamak için endişelerinizi ve isteklerinizi dinlemek için zaman ayırırız. Sizi seçimler yapmak için acele etmek yerine, sizi tanımak ve diş hedeflerinizi anlamak istiyoruz.

Diş hekimlerimiz ve ekibimiz size tüm seçenekleri sunarak ağız sağlığınız hakkında bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Tedavilerde ilerlemeden önce bilmeniz gerekenleri bildiğinizden emin oluruz.

Doğal gülümsemenizi korumayı ve korunmayı hak eder. MKM Klinik’te, doğanın size verdiği şeyleri daha fazla tutmanıza yardımcı olmak için en son gelişmeleri kullanmaktadır.

MKM Klinik’te, kaliteden ödün vermeden en yüksek değeri alabilmeniz için uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri sunar.

Çünkü biz bir diş kliniği olmanın ötesini temsil ediyoruz. İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin mutluluğunuz için işimize yansıtıyoruz. Çünkü bizim için her şeyden önemlisi sizin memnuniyetiniz. Çünkü sizi önemsiyoruz.

Çünkü biz kurumsallığa inanıyoruz. İş akışımızı profesyonel ve kurumsal düzene göre ilerletiyoruz. Donanımlı ve sürekli kendini yenileyen bir ekibe sahibiz. Çünkü biz ekip ruhuna inanıyoruz.

Çünkü biz en iyisini hedefliyor, en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizi kliniğimizden gülümseterek uğurlamayı amaçlıyoruz.

Doktorlarımız


Dt. Mehmet Tiryakioğlu
Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi

Dt. Kadir Çolakoğlu
Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi

Dt. İsmail Çevik
Estetik Diş Hekimi ve Ortodonti

Danışan Yorumları

Hakkımızda Ne Dediler?